przeczytaj o projekcie dofinansowanym z środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
msze św w niedziele
msze św w tygodniu

Wizytacja biskupa sosnowieckiego, Grzegorza Kaszaka

biskup grzegorz kaszak

Za dwa tygodnie, 28 listopada nasza parafia będzie przeżywała podniosłą uroczystość – wizytację biskupa sosnowieckiego Grzegorza Kaszaka. Ostania wizytacja była 6 lat temu. Będzie to dla naszej parafii okazja do wielkiej radości. W przyszłą niedzielę podamy szczegółowy program wizytacji, ale już dzisiaj prosimy o modlitwę w intencji tego spotkania i zaangażowanie w przygotowanie parafii na godne przyjęcie biskupa naszej diecezji.

"Dzisiaj jesteście małym płomykiem, ale dzięki łasce Bożej możecie się stać płonącą pochodnią, niosącą światło Ewangelii i ciepło waszej wzajemnej miłości i przyjaźni wszystkim rodakom"