sdm
msze św w niedziele
msze św w tygodniu

Wspomnienie św. Katarzyny

W piątek 25 listopada przypada wspomnienie św. Katarzyny – Patronki naszej parafii. Będziemy przeżywali uroczystość odpustową. Msze św. będą odprawiane tak, jak w każdą niedzielę: o godz. 7.00, 9.30, 11.00, 15.30 (w kaplicy na cmentarzu) i 17.00. Msza św. o godz. 11.00 w intencji Parafian. Msza św. o godz. 17.00 będzie z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży, której dokona J. E. Ks. Biskup Piotr Skucha.

 

 

Niech uroczystość odpustowa naszej parafii będzie pięknym przeżyciem. Pamiętajmy o spowiedzi, aby uzyskać przyłączone do tej uroczystości odpusty. Spowiedź będzie w czwartek od godz. 17.00. Z racji odpustu, który przypada w piątek, nie ma postu.

 

 

"Gdy będzie wam trudno, gdy będziecie w życiu przeżywać jakieś niepowodzenie, czy zawód, niech myśl wasza biegnie ku Chrystusowi, który was miłuje, który jest wiernym towarzyszem i który pomaga przetrwać każdą trudność".