przeczytaj o projekcie dofinansowanym z środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
msze św w niedziele
msze św w tygodniu

Pomóż odnaleźć małą Madzię

madzia

UWAGA!! Na stronie internetowej śląskiej policji można zobaczyć zdjęcie Magdy. (http://www.slaska.policja.gov.pl/)Dziewczynka ma 60-70 cm wzrostu, ciemnozielone oczy i ciemnobrązowe włosy wytarte z tyłu głowy. Dziecko, w dniu porwania, ubrane było w różową czapkę z białym trójkątem z przodu, dwuczęściowy pluszowy komplet koloru beżowego zapinany na zamek, spodnie w tym samym kolorze, białe rękawiczki. Wraz z dzieckiem zniknął kocyk koloru różowego w różnokolorowe misie. Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z sosnowieckimi policjantami - tel. 32 296 12 55, lub z najbliższą jednostką policji - tel. 997. Za pomoc w ustaleniu sprawcy napadu wyznaczono nagrodę.

APEL BISKUPA SOSNOWIECKIEGO

Umiłowani Diecezjanie!

W ostatnich dniach cała Polska, a nade wszystko nasza Sosnowiecka Diecezja, poruszona została informacją o porwaniu 6 miesięcznej Madzi z Sosnowca. W tym czasie poszukiwań, w które zaangażowane są rożne służby publiczne, rodzina, przyjaciele i ludzie dobrej woli, chciejmy w naszych modlitwach polecać ich wszystkich Bogu. Nie bądźmy obojętni i nie traćmy nadziei na szczęśliwe zakończenie poszukiwań. Prośmy Jezusa Miłosiernego, przez wstawiennictwo bł. Jana Pawła II, o szczęśliwy powrót małej Madzi do jej rodziców.

"Uzdrówcie rany przeszłości miłością. Niech wspólne cierpienie nie prowadzi do rozłamu, ale niech spowoduje cud pojednania"