przeczytaj o projekcie dofinansowanym z środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
msze św w niedziele
msze św w tygodniu

Z okazji Dnia Kobiet...

dzien kobiet

Z okazji Dnia Kobiet 8 marca o godz. 18:00 w grodzieckiej filii Ośrodka Kultury wystąpi jeden z najbardziej znanych polskich kabareciarzy – Grzegorz Halama. Każda z pań biorących udział w widowisku otrzyma miły upominek.

Swoje występy artysta rozpoczął w pierwszej połowie lat 90-tych i od raz skradł serca widzów. Trudno zliczyć kabaretowe projekty, których jest twórcą. Dzięki nim doczekał się wielu nagród na festiwalach i w przeglądach kabaretowych. Jego znakiem rozpoznawczym od kilku lat jest żółty sweter, w którym grywa hodowcę drobiu – pana Józka.

Artysta wystąpi z zespołem Grzegorz Halama Oklasky. Zobaczymy skecze znane z programów telewizyjnych, ale nie tylko. Szołmen jest brawurowym wykonawcą piosenek: "Puk, puk, puk, do ambasady bram", "Ku chwale ludzkości" czy "Nie pożyczę Ci stówy".

Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu) do nabycia w grodzieckiej filii (ul. Słowackiego 2), tel. 32 760 25 57 i w dziale animacji Ośrodka Kultury w Będzinie (ul. Małachowskiego 43), tel. 32 363 61 63. Organizatorami imprezy są Urząd Miasta Będzina i Ośrodek Kultury.

"Niech wspaniałe świadectwa miłości Ojczyzny, bezinteresowności i heroizmu, jakich mamy wiele w naszej historii, będą wyzwaniem do zbiorowego poświęcenia wielkim narodowym celom"