Rekolekcje wielkopostne 2018

rekolekcje wielkopostne 2018

W przyszłą niedzielę 18 marca rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Nauki rekolekcyjne będzie głosił ks. dr Dariusz Piasecki – wykładowca na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W niedzielę nauki rekolekcyjne na każdej Mszy św. Również w niedzielę, na rozpoczęcie rekolekcji, odbędzie się w Gródkowie Droga Krzyżowa, którą rozpoczniemy o godz. 19.00 na początku ul. Wspólnej. Następnie przejdziemy ul. Pokoju i Górną. Zachęcamy do licznego udziału mieszkańców całego Gródkowa i nie tylko.

Proszę na Drogę Krzyżową przynieść świece. Krzyże będą rozwożone w poniedziałek po południu. Od poniedziałku do środy nauki rekolekcyjne dla dorosłych podczas Mszy świętych o godz. 8.00, 18.00 i 19.30. W środę, na zakończenie rekolekcji dzień spowiedzi. Będą obecni kapłani z sąsiednich parafii. Spowiedź od godz. 7.30 do 11.00 i od godz. 15.30 do 19.30. W środę dodatkowa Msza św. o godz. 16.00 dla chorych połączona z błogosławieństwem Lurdzkim. Prosimy, aby dzięki życzliwości rodzin, jak najwięcej chorych wzięło udział w tej Mszy św. Szczegółowy program rekolekcji jest umieszczony w parafialnej gazetce „NASZ KOŚCIÓŁ”. Dzieci i młodzież mają rekolekcje od poniedziałku do środy (młodzież z gimnazjum i klas siódmych Szkół Podstawowych o godz. 9.30, dzieci z klas IV-VI o godz. 11.00, dzieci klas I-III i Przedszkole o godz. 12.30)

"Nie ma wolności bez solidarności! Dzisiaj wypada powiedzieć: nie ma solidarności bez miłości - więcej! - nie ma przyszłości człowieka i narodu"