sdm
msze św w niedziele
msze św w tygodniu

Rekolekcje wielkopostne 2018

rekolekcje wielkopostne 2018

W przyszłą niedzielę 18 marca rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Nauki rekolekcyjne będzie głosił ks. dr Dariusz Piasecki – wykładowca na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W niedzielę nauki rekolekcyjne na każdej Mszy św. Również w niedzielę, na rozpoczęcie rekolekcji, odbędzie się w Gródkowie Droga Krzyżowa, którą rozpoczniemy o godz. 19.00 na początku ul. Wspólnej. Następnie przejdziemy ul. Pokoju i Górną. Zachęcamy do licznego udziału mieszkańców całego Gródkowa i nie tylko.

Proszę na Drogę Krzyżową przynieść świece. Krzyże będą rozwożone w poniedziałek po południu. Od poniedziałku do środy nauki rekolekcyjne dla dorosłych podczas Mszy świętych o godz. 8.00, 18.00 i 19.30. W środę, na zakończenie rekolekcji dzień spowiedzi. Będą obecni kapłani z sąsiednich parafii. Spowiedź od godz. 7.30 do 11.00 i od godz. 15.30 do 19.30. W środę dodatkowa Msza św. o godz. 16.00 dla chorych połączona z błogosławieństwem Lurdzkim. Prosimy, aby dzięki życzliwości rodzin, jak najwięcej chorych wzięło udział w tej Mszy św. Szczegółowy program rekolekcji jest umieszczony w parafialnej gazetce „NASZ KOŚCIÓŁ”. Dzieci i młodzież mają rekolekcje od poniedziałku do środy (młodzież z gimnazjum i klas siódmych Szkół Podstawowych o godz. 9.30, dzieci z klas IV-VI o godz. 11.00, dzieci klas I-III i Przedszkole o godz. 12.30)

"Bądźcie na tym świecie nosicielami wiary i nadziei chrześcijańskiej, żyjąc miłością na co dzień. Bądźcie wiernymi świadkami Chrystusa zmartwychwstałego, nie cofajcie się nigdy przed przeszkodami, które piętrzą się na ścieżkach Waszego życia. Liczę na Was. Na Wasz młodzieńczy zapał i oddanie Chrystusowi".