sdm
msze św w niedziele
msze św w tygodniu

Sztafeta modlitwy o powołania

Sztafeta modlitwy o powołania

13 września po raz trzeci w naszej parafii będziemy przeżywali dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne w ramach diecezjalnej akcji nazwanej „SZTATEFĄ MODLITWY O POWOŁANIA”. Coraz mniej osób młodych decyduje się na pójście drogą powołania. Dawno nie było powołania z naszej parafii. Trzeba się o to modlić do Boga. Dlatego zapraszam do tej modlitwy.

Poświęćcie na uproszenie Boga jedynie pół godziny swojego cennego czasu! Rozpoczniemy o godz. 15.00 Nabożeństwem i Koronką do Bożego Miłosierdzia, a zakończymy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Oto program naszej modlitwy:

 • godz. 15.00 NABOŻEŃSTWO I KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. Do modlitwy zapraszamy mieszkańców z ulic: Asnyka, Boleradz, prof. Jana Świderskiego, Racjonalizatorów, Orzeszkowej, Nadgórników i Jana Matejki
 • godz. 15.30 RÓŻANIEC (tajemnice radosne). Do modlitwy zapraszamy Koło Różańcowe Matki Bożej Bolesnej i mieszkańców z ulic: Piaskowej, Przechodniej, Węgroda, Kwiatowej i Wiśniowej
 • godz. 16.00 NABOŻEŃSTWO. Do modlitwy zapraszamy ministrantów i mieszkańców z ulic: Różyckiego, Wojciecha Kilara, Hutniczej i Wróblewskiego
 • godz. 16.30 RÓŻANIEC (tajemnice bolesne). Do modlitwy zapraszamy Koło Różańcowe św. Doroty i mieszkańców z ulic z Gródkowa: Kolejowej, Wspólnej, Poprzecznej, Dojazdowej, Wschodniej i Kwiatowej.
 • godz. 17.00 NABOŻEŃSTWO. Do modlitwy zapraszamy Chór Parafialny KATARZYNA i mieszkańców z ulic: Traugutta, Słowackiego, Kołłątaja, Wojska Polskiego, Żytniej, Barlickiego i Limanowskiego
 • godz. 17.30 RÓŻANIEC (tajemnice światła). Do modlitwy zapraszamy Dziecięcy Zespół ZIARNO i mieszkańców z ulic: mjr Bolesława Zagórnego, Mickiewicza, Okrzei, Wolności, Chopina, Podgórnej, Doroty i Osiedlowej
 • godz. 18.00 EUCHARYSTIA 
 • godz. 18.30 NABOŻEŃSTWO. Do modlitwy zapraszamy młodzież i mieszkańców z ulic: Czesława Miłosza, Południowej, Poprzecznej i Osówka
 • godz. 19.00 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE i RÓŻANIEC (tajemnice chwalebne). Do modlitwy zapraszamy Koło Różańcowe św. Katarzyny i mieszkańców z ulic z Gródkowa: Spokojnej, Górnej, Pokoju, Grodzieckiej, Leśnej i Zwycięstwa oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
 • godz. 20.00 EUCHARYSTIA Do modlitwy eucharystycznej zapraszamy wszystkich, którym na sercu leży brak powołań kapłańskich i zakonnych oraz tych, którzy chcą oddać siebie i swoje rodziny pod opiekę Matki Bożej Fatimskiej
 • godz. 21.00 APEL JASNOGÓRSKI, BLOGOSŁAWIEŃSTWO INDYWIDUALNE

 

"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać".