Sztafeta modlitwy o powołania

Sztafeta modlitwy o powołania

13 września po raz trzeci w naszej parafii będziemy przeżywali dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne w ramach diecezjalnej akcji nazwanej „SZTATEFĄ MODLITWY O POWOŁANIA”. Coraz mniej osób młodych decyduje się na pójście drogą powołania. Dawno nie było powołania z naszej parafii. Trzeba się o to modlić do Boga. Dlatego zapraszam do tej modlitwy.

Poświęćcie na uproszenie Boga jedynie pół godziny swojego cennego czasu! Rozpoczniemy o godz. 15.00 Nabożeństwem i Koronką do Bożego Miłosierdzia, a zakończymy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Oto program naszej modlitwy:

 • godz. 15.00 NABOŻEŃSTWO I KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. Do modlitwy zapraszamy mieszkańców z ulic: Asnyka, Boleradz, prof. Jana Świderskiego, Racjonalizatorów, Orzeszkowej, Nadgórników i Jana Matejki
 • godz. 15.30 RÓŻANIEC (tajemnice radosne). Do modlitwy zapraszamy Koło Różańcowe Matki Bożej Bolesnej i mieszkańców z ulic: Piaskowej, Przechodniej, Węgroda, Kwiatowej i Wiśniowej
 • godz. 16.00 NABOŻEŃSTWO. Do modlitwy zapraszamy ministrantów i mieszkańców z ulic: Różyckiego, Wojciecha Kilara, Hutniczej i Wróblewskiego
 • godz. 16.30 RÓŻANIEC (tajemnice bolesne). Do modlitwy zapraszamy Koło Różańcowe św. Doroty i mieszkańców z ulic z Gródkowa: Kolejowej, Wspólnej, Poprzecznej, Dojazdowej, Wschodniej i Kwiatowej.
 • godz. 17.00 NABOŻEŃSTWO. Do modlitwy zapraszamy Chór Parafialny KATARZYNA i mieszkańców z ulic: Traugutta, Słowackiego, Kołłątaja, Wojska Polskiego, Żytniej, Barlickiego i Limanowskiego
 • godz. 17.30 RÓŻANIEC (tajemnice światła). Do modlitwy zapraszamy Dziecięcy Zespół ZIARNO i mieszkańców z ulic: mjr Bolesława Zagórnego, Mickiewicza, Okrzei, Wolności, Chopina, Podgórnej, Doroty i Osiedlowej
 • godz. 18.00 EUCHARYSTIA 
 • godz. 18.30 NABOŻEŃSTWO. Do modlitwy zapraszamy młodzież i mieszkańców z ulic: Czesława Miłosza, Południowej, Poprzecznej i Osówka
 • godz. 19.00 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE i RÓŻANIEC (tajemnice chwalebne). Do modlitwy zapraszamy Koło Różańcowe św. Katarzyny i mieszkańców z ulic z Gródkowa: Spokojnej, Górnej, Pokoju, Grodzieckiej, Leśnej i Zwycięstwa oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
 • godz. 20.00 EUCHARYSTIA Do modlitwy eucharystycznej zapraszamy wszystkich, którym na sercu leży brak powołań kapłańskich i zakonnych oraz tych, którzy chcą oddać siebie i swoje rodziny pod opiekę Matki Bożej Fatimskiej
 • godz. 21.00 APEL JASNOGÓRSKI, BLOGOSŁAWIEŃSTWO INDYWIDUALNE

 

"Niech wspaniałe świadectwa miłości Ojczyzny, bezinteresowności i heroizmu, jakich mamy wiele w naszej historii, będą wyzwaniem do zbiorowego poświęcenia wielkim narodowym celom"