Światowy Dzień Młodizeży Kraków 2016
msze św w niedziele
msze św w tygodniu

Wspomnienie św. Katarzyny

swieta Katarzyna

W sobotę 25 listopada w naszej parafii przeżywać będziemy odpust z racji wspomnienia naszej patronki – św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i suma odpustowa o godz. 17.00, podczas której młodzież naszej parafii z rąk Jego Ekscelencji Biskupa Grzegorza Kaszaka przyjmie sakrament bierzmowania. Po eucharystii procesja wokół kościoła, do której udziału zapraszamy wszystkich Drogich Parafian.

Uroczystość Wszystkich Świętych

Wszystkich Swietych 2017

W środę uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele, tak jak w każdą niedzielę. W kaplicy na cmentarzu Msze św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 15.30. Tak, jak w ubiegłym roku gromadzimy się o godz. 15.00 w kaplicy cmentarnej, gdzie w godzinie Miłosierdzia odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z wypominkami jednorazowymi.

Więcej…
"Człowiek nie może siebie sam do końca zrozumieć bez Chrystusa. Nie może zrozumieć, ani kim jest, ani jaka jest jego prawdziwa godność, ani jakie jest jego powołanie i ostatecznie przeznaczenie"

gazetka parafialna rachunek sumienia nowenna do bożego miłosierdzia kościół na dorotce diecezja sosnowiecka powiat będzin