Światowy Dzień Młodizeży Kraków 2016
msze św w niedziele
msze św w tygodniu

Święto Matki Bożej Fatimskiej

Matka Boza Fatimska

W sobotę 13 maja, w święto Matki Bożej Fatimskiej, rozpoczynamy w naszej parafii odprawianie Nabożeństw Fatimskich. W tym roku będą się one odbywały w kościele św. Katarzyny. Zapraszamy każdego 13. dnia miesiąca (od maja do października) na godzinę 19.00 do kościoła. Podczas Nabożeństwa będą wspólne modlitwy, odczytywane prośby z Księgi Modlitw, która będzie zabierana na czas peregrynacji figury Pani Fatimskiej do rodzin. Następnie Różaniec, procesja, Msza Święta o godzinie 20.00, zakończona Apelem Jasnogórskim.

Więcej…

Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem...

Zmartwychwstanie

„Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie!” (J 11, 25-26)

Drodzy i Kochani Parafianie z Grodźca i Gródkowa. Drodzy Goście. Niech Chrystus Zmartwychwstały umocni naszą wiarę, nadzieję i miłość.

Wraz z księżmi Pawłem - wikariuszem i Pawłem – studentem oraz dk. Pawłem życzę, aby radość WIELKANOCY napełniła Wasze serca nadzieją i obfitością łask od Chrystusa Zmartwychwstałego.

Więcej…
"Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością".

gazetka parafialna rachunek sumienia nowenna do bożego miłosierdzia kościół na dorotce diecezja sosnowiecka powiat będzin