przeczytaj o projekcie dofinansowanym z środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
msze św w niedziele
msze św w tygodniu

Koncert z okazji pierwszej rocznicy "katastrofy smoleńskiej"

katastrofa smolenska

Przyszła niedziela będzie dla Polaków obchodem I rocznicy katastrofy smoleńskiej. Pamiętamy to wydarzenie. Nasza parafia również chce uczcić pamięć o tych, którzy zginęli na czele z Prezydentem RP. Będziemy to czynili przez modlitwę i przepiękny koncert. Z wielką radością mamy zaszczyt zaprosić Drogich Parafian, jak również Gości w przyszłą niedzielę 10 kwietnia do kościoła. O godz. 17.00 Msza św. w intencji ofiar, a po jej zakończeniu koncert: „POP ORATORIUM Miłosierdzie Boże”.

Słowa św. Siostra Faustyna Kowalska (wybór tekstów z jej „DZIENNICZKA”, muzyka Zbigniew Małkowicz. Wykonanie Zespół „LUMEN”, instrumentaliści i soliści oraz nasz Parafialny Chór „KATARZYNA”. Dzieło to było wykonywane już na terenie całego kraju i za granicą. Po raz pierwszy udało nam się artystów zaprosić do nas. Będzie to prawdziwa uczta duchowa. Zapraszamy zatem z całego serca w przyszłą niedzielę na godz. 17.00!

 

KONCERT Z OKAZJI I ROCZNICY „KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ”

„POP ORATORIUM MIŁOSIERDZIE BOŻE”


  • słowa św. s. Faustyna Kowalska
  • muzyka Zbigniew Małkowicz
  • gościnnie Marek Bałata

 

 

NIEDZIELA 10 KWIETNIA 2011r.

godz. 17.00

Msza św. i koncert


Wystąpią: Zespół Muzyki Sakralnej LUMEN, połączone chóry soliści

"Niech wspaniałe świadectwa miłości Ojczyzny, bezinteresowności i heroizmu, jakich mamy wiele w naszej historii, będą wyzwaniem do zbiorowego poświęcenia wielkim narodowym celom"