Zaginęła ZOFIA ŻOCH

zofia zoch

Policjanci ustalili, że 79-latka ostatni raz była widziana 7 lutego około 18.20 w przychodni zdrowia na ul. Modrzejowskiej. U zaginionej w ostatnim czasie nasiliły się objawy demencji starczej. Kobieta może więc mieć problemy z nawiązywaniem kontaktu i z orientacją. Zespół Poszukiwań Wydziału Kryminalnego sosnowieckiej komendy prowadzi poszukiwania 79-letniej Zofii Żoch, która w dniu 7 lutego 2014 roku zaginęła po wyjściu z domu w Sosnowcu na ul. Małachowskiego 13.

 

Rysopis:

  • wzrost około 165 cm,
  • waga około 45 – 50 kg,
  • szczupła budowa ciała,
  • włosy siwe średniej długości proste ,
  • twarz pociągła, szczupła,

W chwili zaginięcia ubrana była w: prawdopodobnie czarne, błyszczące spodnie dresowe, zielona kurtka długości ¾ i czarny beret.

Cechy charakterystyczne: całkowity brak uzębienia

Policjanci ustalili, że kobieta 7 lutego była widziana po raz ostatni w przychodni POLMED w Sosnowcu na ul. Modrzejowska, gdzie zgłosiła się na wizytę lekarską, jednak oddaliła się przed nią około 18.20. Wiadomo także, że zaginiona od około 30 lat jest pod opieką lekarza, a w ostatnim czasie nasiliły się jej zachowania związane z demencją starczą. Może mieć więc problemy z nawiązywaniem kontaktu i orientacją w terenie.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej prosimy o kontakt pod numer telefonu: 32 - 2961 307 lub telefon 997 i 112.

"Gdy będzie wam trudno, gdy będziecie w życiu przeżywać jakieś niepowodzenie, czy zawód, niech myśl wasza biegnie ku Chrystusowi, który was miłuje, który jest wiernym towarzyszem i który pomaga przetrwać każdą trudność".