Młodzież pielgrzymowała do Kalwarii Zebrzydowskiej
- Utworzono: poniedziałek, 09, październik 2017 11:01

Młodzież naszej parafii wraz z rówieśnikami z osiedla Zamkowego uczestniczyli w Pielgrzymce Gimnazjalistów Diecezji Sosnowieckiej do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. 3 października 2017 roku młodzież udała się do Matki Bożej w różnych intencjach.
Krótka relacja i zdjęcia dostępne TUTAJ
"Nie ma wolności bez solidarności! Dzisiaj wypada powiedzieć: nie ma solidarności bez miłości - więcej! - nie ma przyszłości człowieka i narodu"






