Wakacje z Bogiem 2019

Wakacje z Bogiem 2019

W czasie tegorocznych wakacji odbył się kolejny wyjazd ,,Wakacji z Bogiem’’. Dnia 21 lipca wszyscy uczestnicy wyjazdu wraz z opiekunami zebrali się przy Dworcu PKP w Katowicach, gdzie około godziny 7 rano wyruszyli nad morze do miejscowości Łukęcin. Nasz pobyt odbywał się w Domu Rekolekcyjno-Wypoczynkowym ojców Paulinów.

Pierwszy dzień zakończyliśmy Mszą Świętą, wspólną modlitwą, spacerem i oglądaniem pięknego zachodu słońca na plaży. Następnego dnia zwiedziliśmy Sanktuarium Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie oraz miasto Kołobrzeg. Przechodząc przez centrum miasta zwiedziliśmy Bazylikę Konkatedralną Wniebowzięcia NMP. Zwieńczeniem spaceru po promenadzie było płynięcie statkiem po wzburzonych falach. Przez kolejne dni naszego wyjazdu chodziliśmy na plażę, kąpaliśmy się w morzu pod opieką ratowników, spacerowaliśmy po mieście oraz poznawaliśmy sąsiednie miejscowości. Każdy dzień rozpoczynaliśmy i kończyliśmy modlitwą oraz uczestniczyliśmy w Eucharystii. Wieczorami, gdy dzień się już kończył nie brakowało wspólnych gier, zabaw i śmiechów. Cały wyjazd minął bardzo szybko. Jesteśmy wdzięczni ojcom Paulinom za gościnę, ale przede wszystkim chcemy podziękować naszym cudownym opiekunom za opiekę i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wybierzemy się na kolejne ,,Wakacje z Bogiem”.

Asia Kowalska

 

ZDJĘCIA DO ZOBACZENIA W NASZEJ GALERII - TUTAJ

"Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością".