Uroczystość wprowadzenia relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki
- Utworzono: niedziela, 21, październik 2018 18:37

W piątek 19 października 2019 roku do kościoła św. Katarzyny w Grodźcu wprowadzono uroczyście relikwie krwi bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Mszę ś w. celebrował kanclerz kurii sosnowieckiej ks .dr. Mariusz Karaś.
ZDJĘCIA W GALERII - TUTAJ
"Pragnienie, by żyć lepiej, nie jest niczym złym, ale błędem jest styl życia, który wyżej stawia dążenie do tego, by mieć aniżeli być, i chce więcej mieć, nie po to aby bardziej być, lecz by doznać w życiu najwięcej przyjemności"






